Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Anadolu Yakası Masöz Bayanlar

  • Listed: 27 Ekim 2018 00:18
  • Expires: This ad has expired
anadolu yakası masöz bayan

Description

İstanbul anadolu yakası hizmet veren masözler yani masaj cılar 608 saatlik masaj eğitimi aldıkdan sonra selulit masaj hizmeti de veriyorlar tabiki bütün masajcılar değil bu yüz masajı ile de eğitim almış olanlar.

Bazı bölgelerde selülitin oluşması için birçok neden vardır bunların başında dolaşımda meydana gelen aksaklıklar ve de beslenme bozuklukları gelir. Bazı durumlarda ise genetik nedenlerin ön plana çıktığı görülmektedir. Selülit masajı ise özel teknikler kullanılarak anadolu yakası masöz tarafından selülitin oluşmasını önleyen masajın ismidir. Selülit masajının yapılacağı bölge diz kapakları üzerinden başlayıp kalçanın bittiği alana kadar olan bölümdür.

Selülit masajında yağ kullanımı önemlidir. Bu yağları karışım olarak kullanabileceğiniz gibi tek başına kullanımlarda da etkindir. Fakat ideal yöntemi soracak olursanız birden fazla yağın karışımı ile yapılandır. Selülit masajında yağ kullanacaksanız ilk yapmanız gereken şey alerjik bünyeniz olup olmadığının araştırılmasıdır. Eğer ki cildinizde bir alerjik durum yok ise o zaman rahatlıkla uygulayabilirisiniz.

Anadolu Yakası Masöz Bayanlar

Bu alerji testini aslında kendiniz evde de yapabilirsiniz. Bunun için vücudunuz da üst bir bölgeye belirli bir alan içerisinde yağ sürün ve bunu bir süre bekletin eğer ki alerjik bir cildiniz var ise zaten o bölgede bir reaksiyon gelişecektir. Selülit masajında kullanacağınız yağlar ise susam yağı, lavanta yağı, çemen yağı, rezene yağı, jojoba yağı, portakal yağı, zambak yağı, keten yağı, yasemin yağı, ardıç yağı, buğday yağı, nane yağı, çemen yağı, anason yağı, limon yağı, biberiye yağı’dır

Ad Reference ID: 5205bd383cc0ea22

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Information about the ad poster

  • Listed by: admin
  • Member Since: 5 Ekim 2018

Other items listed by admin

Latest items listed by admin »