Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ataşehir Masöz Hizmetileri

  • Listed: 4 Ocak 2019 02:56

Description

İstanbul anadolu yakasında hizmet veren masajcılar, Ataşehir Masöz adı ile profesyonel hizmet kendi evlerinde yada ataşehir bölgesinde bulunan spa merkezlerinde hizmet veriyorlar Ve her zaman ki gibi dediğimiz profesyonel anlamda hizmet veren masaj bilen sertifikası olan bir masajcıdan hizmet almak ister bay masör olsun ister bayan ataşehir masöz olsun eğitim almak ve profesyonel hizmet vermek zorundadır.

Masaj kelimesi Yunancada yoğurma anlamına gelir. Arapçada ise hafif bastırma anlamına gelen “massein” şeklinde geçer. Tarihin en eski dönemlerinde, birçok uygarlık binlerce yıl, fiziksel, zihinsel ve ruhsal rahatsızlıkları gidermek amacıyla çok değişik tarzlarda masajlar uygulamışlardır. Günümüzün hızlı temposunda çoğu zaman unuttuğumuz bu şifalı dokunuş, aslında güçlü bir iyileştiricidir.

ATAŞEHİR MASAJIN FAYDALARI

1- Stres hormonlarını azaltır.
2- Depresyonu yatıştırır.
3- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
4- Ağrıları azaltmaya yardıma olur.

Masaj teknikleri çok çeşitlidir. Klasik masajdan lenf drenajına, bağ dokusu masajından şiatsuyo, isveç masajın dan ritmik masaja kadar çeşitli bir yelpazeye uzanır. Her bir masajın şekli, özel bir tekniğe ve etkiye sahiptir.

Buradaki önemli nokta ise; masajın süreç olarak ilk yarısında dinlendirici, ikinci yansında ise canlandırıcı bir etkiye dönüşmesidir.

Ad Reference ID: 6325c2ea1168b547

  

212 total views, 13 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.