Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Maltepe Masöz Bayan

  • Listed: 7 Şubat 2019 17:04

Description

İstanbul da Masaj stresi azaltmak, kas yaralanmalarını iyileştirmek veya önlemek amacıyla yaptırılır. Ayrıca masajın insanın genel sağlık durumuna olumlu etkileri de bulunmaktadır. Maltepe Masöz Bayan Masaj eğitimi olan bir kişi müşterilere bu popüler hizmeti sunarak hayatını rahatlıkla kazanabilir. Bir masöz veya masörün kazancı aylık ortalama 5.000 – 6.000 TL’yi bulmaktadır.

Maltepe Masöz

Masaj işini profesyonel bir şekilde evinizden idare edebilir veya müşterilerinizin ev veya iş yerlerine giderek yürütebilirsiniz. Bu yönüyle oldukça esnek bir iş modeline sahip olup maltepe evde masaj biridir. Masaj işine profesyonel olarak başlamadan önce resmi kurumların bu işle ilgili terapistlerden sertifika isteyip istemediğini öğrenmelisiniz.

 

Masaj Nasıl Başlanır?

İstanbul da bulunan İlgili resmi kurumlara danışarak masaj işine girmek için gerekli olan sertifikaları ve izinleri öğrenin.

Milli Eğitim Bakanlığının sertifikalı eğitim programlarına katılın. Bakanlığın verdiği masaj kursunun amacı kabul görmüş tüm masaj uygulamalarını gerçekleştirebilecek doğru bilgi birikimi, pratik tecrübe ve tam yetkinliğe sahip, masajı meslek olarak kabul etmiş akademik masaj tanımına uygun profesyonel masaj uzmanları yetiştirmektir. Eğitim sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve bakanlıkça uluslararası geçerliliğe sahip 608 Saatlik Masör/Masöz Kursu “Kurs Bitirme Belgesi” verilmektedir. Ayrıca mesleki eğitimleri de vardır.

Profesyonel olarak masaj hizmeti vermek istiyorsanız kurum ve özel kurslarda eğitim aldıkdan sonra ister kendi evinizde ister spa merkezlerinde iş bulma şansınız var.

Ad Reference ID: 835c5c3adca14b3

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.