Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Maltepe Masöz Ve Masaj

  • Listed: 11 Ocak 2019 14:49

Description

Maltepe Masöz Masajı, olarak bir ilk gerçekleştirerek kendi evimde veya sizin yerinizde, ofis de  masajı uygulamasını profesyonel hizmet olarak sunuyoruz. Ofis masajının faydası firma çalışanlarına motivasyonu arttırmak, stresi azaltarak daha verimli çalışmaya yön vermekte olup,

Gün boyu ve de maltepede çalışıyorsanız maltepe masöz olarak masa başında oturarak hareketsizlikten ağrılara yol açmış oluyorsunuz. Masaj ağrıyı dindirmek ve belirli bir bölgedeki şişliği azaltmak, kasları gevşetmek, yaralanma sonucunda ortaya çıkan gerilme ve burkulmalar da iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla uygulanır.

Maltepe Masöz ekibi, ekspres masaj olarak size daha hızlı ve verimli masaj hizmeti sunmaktadır. Bir çay molası yerine 15 dakikalık gün boyu rahat bir masaj uygulaması tercih etmeniz, sizi daha verimli yapacaktır.

Masajı, kıyafet çıkartmadan tamamen elbise üstünden uygulanan bir evde masaj türüdür. Yağsız standart manuel masaj uygulanmaktadır.

Çalışanlarınızın daha verimli olabilmesini istiyor iseniz, ofis masajı bunun için en uygunudur.Ofis masajı ile stresi yok edin.

Ad Reference ID: 5355c3882c45c6a3

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.