Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Masöz İlanları

  • State: California
  • Country: United States
  • Listed: 5 Ekim 2018 15:38
  • Expires: This ad has expired
masöz ilanları

Description

İstanbul, Ankara, Ve İzmir de bulunan profesyonel masaj hizmeti veren ister endi yerinde, Sizin yerinizde isteğe göre de otele gelen masöz bayanlar dan hizmet almak ve spa deneyimli uzman masöz bayanlar ile tanışmak, hizmet almak isteyen bayanlara ve beyler için oluşan masöz ilanları portal ına hoş geldiniz.

Bu sitemizden sadece uzman derecede masaj uygulaması bilen ve masaj deneyimi yaşamış ziyaretçiler  bu sitemizde paylaşım yapabilir, Fakat lütfen paylaşımları yaparken yazılarımıza dikkat edelim Ve kişilere yada kurumlara hakaet içermeyen içerikler paylaşalım.

Peki Masaj Nedir? Dilimizdeki masaj sözcüğü Arapça dokunma anlamına gelen “mass” ve Yunanca yoğurma anlamına gelen ”massein” sözcüklerinden türetilmiştir. Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılması; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir. Masajla, yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik manipülasyonlarla organizmada fizyolojik ve psikolojik etki yaratılır. Vücut yüzeyinde el, elektrik, su vb. aracılığı ile tedavi, bakım ve rahatlama sağlanır.

Ad Reference ID: 3624e0d2963459d2

  

278 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.